درباره ما

عطریات شاهین در سال 1381 شروع به فعالیت در زمینه ی عطر و ادکلن و در سال 1391 شروع به واردات شیشه و عطر و ارائه آنها با بالاترین کیفیت نموده است.

عطریات شاهین قابلیت شبیه سازی دقیق رایحه های مطرح شده در آرایشی و بهداشتی، قابلیت خلق اسانس انحصاری به سفارش مشتری از شرکت های روز فرانسوی و سوئیسی را داراست.

عطریات شاهین عطرها را با غلظت های مختلف ادوپرفیوم(eaudeperfum)، ادوتویلت(eaudetoilet)، ادکلن و پرفیوم ارائه نموده است و تماماً در تلاش برای آسان نمودن ارائه عطرهای کشور فرانسه و عطرهای سوئیسی است.

ضمناً بزودی بخش فروش اینترنتی عطر برای عزیزانی که عطرهای خود را به اتمام رسانده اند و برای تقویت پد کردن مجدد فراهم خواهد شد.

همواره سعی کردیم دامنه ی متنوعی از عطرها را در زمینه های مختلف از جمله عطر گرم، عطر خنک، عطر تلخ، عطر شیرین، عطر لاکچری و لوکس، ادویه ای، ادویه جات، گرم و ملایم، عطرهای گلدار، عطر اسپرت، تازه و سرحال، عطرهای جدید و نیوکالکشن، عطرهای رسمی و روزانه، همچنین عطرهای مناسب برای افراد دارای میگرن و حساسیت، چهارفصل، پرفروش، وانیلی، عطر زنانه و عطر مردانه، تابستانه، زمستانه، پاییزه و بهاره در اختیار مشتریان قرار دهیم. کلیه عطر و ادکلن های ارائه شده توسط گروه عطریات شاهین با تضمین کیفیت ارائه می شود.

با ما همیشه خوش بو باشید!